Nastal čas na niečo nové!

Poznáte to: linajkovanie športového ihriska sa môže rýchlo stať nočnou morou. Krieda zvlhla, je zhluknutá, linajkovač znečistený, polepený, čistá, rovná linajka len želaním. Zmeňte to!

EUROGREEN vám ponúka najefektívnejší systém označovania športových ihrísk. Ak ste vždy chceli používať systém označovania športových ihrísk, ktorý vám dáva zásadné výhody v aplikácii, je to tu! Naše linajkovacie zariadenia vytvoria na zelenom podklade trávnika brilantné biele čiary a majstrovsky ho prezentujú. Predstavujeme vám tri špičkové linajkovače v troch variantoch aplikácie: LINOGOLD, LINOROLL a LINOFIX.

Samozrejme, že aj tieto zariadenia, ako celý strojový program EUROGREEN spĺňa vysoké požiadavky európskych bezpečnostných noriem a je prvou voľbou z hľadiska kvality materiálu, spracovania a ergonómie. Profesionálne značenie športových ihrísk je súčasťou základnej línie EUROGREEN-u už 25 rokov.

K linajkovacím zariadeniam neodmysliteľne patria farby a značky do trávnika.

Dodáme vám koncentráty farby pre rôzne typy športových ihrísk. GOLDLINE, EDEL-WEISS a PERLWEISS sú bez pridanej vody, s vynikajúcou priľnavosťou a odolnosťou proti dažďu. Vďaka priedušnému povrchu je farba úplne kompatibilná s trávou, obalí celý list, rastlina môže dýchať. Len pravidelným kosením linka pomaly mizne, čo tiež znižuje pracnosť a pracovnú záťaž. Neexistujú žiadne rušivé výkyvy (ložiská kriedy) v oblasti čiary. Vďaka vysokej úspornosti vystačí objem kanistrov pre 2 až 3 futbalové ihriská.

Značky PLIFIX do trávnika sú vyrobené pre trvalé vytýčenie dôležitých bodov na ploche ihriska, tak aby každé linajkovanie bolo presné a rýchle. Značky sú vyrobené z UV-stabilných plastov v rôznych farebných vyhotoveniach. Inštalácia sa vykonáva za pomoci špeciálneho nástavca, ktorý vám pomôže s inštaláciou značky do plochy ihriska. Veľmi vhodné sú značky pre trávnaté ihrisko s malými turbínovými postrekovačmi v ploche, ktoré môžete značkami trvalo označiť. Potom sa Vám už nestane, že postrekovač poškodíte pri regenerácii alebo prácu na ihrisku. Značky PLIFIX sú v sade 25 ks a vo farbách: biela žltá a červená.

LINOGOLD

Už žiadne ďalšie samostatné miešanie farby s vodou! Ide o nový systém linajkovania, ktorý Vám dáva možnosť začať linajkovať ihneď po pripojení nádoby so super koncentrátom farby Goldline od firmy EUROGREEN. Robustný stroj prvotriednej kvality pre ostré, presné a úsporné linky na športových trávnikoch umožňuje nastaviť šírku linky a výber jej sýtosti v troch intenzitách: základnej, strednej a top. Pomocou ručnej páky je možné použiť linajkovací kotúč. Kolesá so vzdušnicami a ložiskami umožňujú vynikajúcu stabilitu. Úložný priestor pre motor – čerpadlo, batériu a príslušenstvo je kompletne krytý. Príslušenstvom je kolík a lano pre stredový kruh, nabíjačka, základná, stredná a horná dýza pre požadovaný výsledok značenia. Hmotnosť linajkovačky je 30 kg.

                 

1 026,16 EUR     E-SHOP

LINOROLL 120 mm / 100 mm

s veľmi jednoduchou obsluhou i údržbou. Tento náterový systém je osvedčený na prenos farby podľa pravidiel niektorých športov (futbal, tenis, volejbal atď.), s ktorým je možné vytvárať linky od 50 do 120 mm. Umožňuje to univerzálny 100 alebo 120 mm nanášací  valec s prenášacími a značkovacími valcami v šírkach 50, 70, 100 a 120 mm.  V prípade zmeny šírky linajkovania je farbe zabránené stekať mimo šasi pohyblivým krytom prestupu prenášajúceho valca. Hospodárnosť linajkovania je dosiahnutá vďaka farbe s vysokou koncentráciou v nádrži s objemom 12 l. Kolesá so vzdušnicami a ložiskami umožňujú vynikajúcu stabilitu. Linajkovačka váži 25 kg a má nastaviteľnú výšku riadidiel: 920 – 1 030 mm.
Linoroll vám dodáme v zostave pre šírku linky 120 alebo 100 mm. Pre prípad potreby užších liniek alebo náhrady je možnosť doobjednať si všetky typy valcov pre šírku linky 50, 70, 100 alebo 120 mm.

LINOROL 120 mm / 100 mm
477,79 EUR     E-SHOP
455,93 EUR     E-SHOP

LINOFIX

Nástrekový linajkovací systém s tlakovou nádržou. Stabilný rám na štyroch pneumatikách so vzdušnicami zabezpečuje  pohodlný a rovný pojazd. Nastaviteľné rameno umožňuje presné linajkovanie stredom linajkovačky. Nastavenie je možné vpravo i vľavo. Precízne a dlhodobé linajkovanie až ku koreňom  trávnika  zabezpečuje plochá a výškovo nastaviteľná dýza s možnosťou nastavenia šírky linajky. Tlakovanie lajnovačky sa realizuje pomocou kompresora alebo pomocou ručnej pumpy (nie je  súčasťou dodávky). Max. povolený tlak je 7 bar. Odvzdušňovací ventil slúži na odvzdušnenie aj pri nižšom zvyškovom tlaku. Obsah nádoby je 10 litrov farebnej zmesi, čo postačuje pre futbalové ihriska. Čistenie potrubného rozvodu, trysky, tlakomeru je jednoduché, pomocou dodávanej vodovodnej hadice so spojkou.

584,88 EUR     E-SHOP

Nanášací valec:

  • pre  šírku 100 mm 100,79 EUR     E-SHOP
  • pre  šírku 120 mm 111,08 EUR     E-SHOP

.Prenášací valec:

  • pre šírku 50 mm    29,24 EUR     E-SHOP
  • pre šírku 70 mm    29,24 EUR     E-SHOP
  • pre  šírku 100 mm 31,37 EUR     E-SHOP
  • pre  šírku 120 mm 32,88 EUR     E-SHOP

Značkovací valec:

  • pre šírku 50 mm    69,42 EUR     E-SHOP
  • pre šírku 70 mm    69,42 EUR     E-SHOP
  • pre  šírku 100 mm 69,42 EUR     E-SHOP
  • pre  šírku 120 mm 78,20 EUR     E-SHOP

GOLDLINE 5 l

25,37 EUR     E-SHOP

EDELWEISS 5 kg

31,38 EUR     E-SHOP

PERLWEISS 15 kg

75,16 EUR     E-SHOP

ROTWEISS 15 kg

91,01 EUR     E-SHOP

PLIFIX 25 ks

Značkovacie body do trávnika sú vyrobené na trvalé vytýčenie dôležitých bodov na ploche ihriska tak, aby každé linajkovanie bolo presné a rýchle. Značky sú vyrobené z UV-stabilných plastov v rôznych farebných prevedeniach. Inštalácia sa realizuje pomocou špeciálneho  nadstavca, ktorý pomáha s inštaláciou  značky do plochy ihriska a je súčasťou balenia.

PLIFIX možno použiť na trávnaté ihriská aj na ihriská s mlatovým povrchom. Veľmi vhodné sú na ihriská s malými turbínovými postrekovačmi v ploche, ktoré je vhodné značkami trvale označiť a predísť tak ich poškodeniu pri regenerácií trávnika. Hmotnosť balenia je 1,3 kg.

174,36 EUR     E.SHOP