Neuveriteľne pohodlný a prekvapivo silný

Taký je AKULULÁTOROVÝ PROGRAM 60V MAX, špeciálne vyvinutý s cieľom maximalizovať výkon a prevádzkovú výdrž.

Obrovskou výhodou je možnosť použiť jeden akumulátor pre všetky stroje. Akumulátorové stroje radu Cub Cadet sú mimoriadne tiché a ekologické, navyše vyžadujú minimálnu starostlivosť a údržbu. O svojej kvalite vás presvedčia ihneď ako s nimi začnete pracovať. Dobu chodu je možné riadiť spustením pri nižšej rýchlosti, čo umožňuje ju predĺžiť, pričom je k dispozícii energia pre náročnejšie úlohy.

60V akumulátorový systém tak poskytuje optimálny výkon bez obetovania potrebnej doby chodu vďaka vysokoúčinnej technológii bezuhlíkových motorov vo všetkých nástrojoch.

  • Chcete výkon spaľovacieho motora bez hluku a dymu? S akumulátorovou kosačkou LM5 E 51 R to nie je žiadny problém! Vďaka výnimočnej kompaktnosti sa dostane aj do tesných zákutí a ľahko manévruje okolo prekážok. Nová technológia vám poskytne skutočne presvedčivý výkon!
  • Ak chcete píliť s výkonom spaľovacieho motora bez hluku a dymu, vyberte si reťazovú pílu LH5 C60. Oceníte minimálnu údržbu s automatickým mazaním, bez potreby náradia pri napínaní alebo výmene reťaze, dĺžku lišty 40 cm a vodováhu.
  • Vyžínať s extra výkonom vám umožní vyžínač LH5 T60. Nastaviteľná šírka záberu žacej struny je v rozsahu záberu 33 až 38 cm. Rýchloupínacie prvky nastavenia polohy rukoväte a teleskopickej tyče zvyšujú komfort obsluhy pri práci. Funkcia dvojrýchlostného nastavenia otáčok motora šetrí batériu a predlžuje dobu použitia
  • Plotovými nožnicami LH5 H60 so strižnou lištou 60 cm a s pílkou na hrubé konáre hravo ostriháte nielen živé ploty, ale tiež odpílite konáre s Ø do 38 cm.
  • S rýchlym uprataním suchého alebo mokrého lístia vám pomôže fukár LH5 B60 osadený axiálnym ventilátorom pre maximálnu efektivitu pri rýchlosti vzduchu až 180 km/h a množstvom objemu vzduchu až do 1020 m³/h. Aretácia nastavenia výkonu a variabilné nastavenie rýchlosti vzduchu zvyšujú komfort obsluhy pri práci.

DO OBCHODU