Cez obvyklý komfort, jednoduchú obsluhu a všestrannosť k novým technológiám, špičkovej výkonnosti a efektivite

Modely sú rozdelené do troch produktových skupín:
FORCE SERIES je produktová skupina tzv. mini-riderov, určená predovšetkým pre používateľov s menšími alebo mierne vyššími nárokmi na výkon či technologické vybavenie. Nájdete tu dve série modelov pod označením
LR1 a LR2 s jedným mini-riderom na elektrický pohon.
ENDURO SERIES ponúka špičkové produkty na veľmi náročné privátne nasadenie s dlhou životnosťou, vysokým výkonom a inovatívnou technológiou, ako systém riadenia SYNCHRO TEER®, čím sa dosiahla neprekonateľná obratnosť a bezkonkurenčné manévrovateľné vlastnosti na svahu. V tejto produktovej skupine je tiež uplatnená technológia pre nulový polomer otáčania, tzv. ZERO TURN, po ktorej získali pomenovanie. Stretnete sa tu tiež s výkonnými motormi a technológiou elektronického vstrekovania paliva EFI. Je tu päť radov  modelov riderov označených ako XZ2, XZ3, XZ5, XZ6, XZ7.
PRO SERIERS
je skupina, kde taktiež dominuje technológia ZERO TURN, pripravená splniť tie najnáročnejšie úlohy profesionálnych používateľov v komerčnej sfére. Jej technologické i výkonové vyhotovenie je na najvyššej možnej úrovni vo svojej triede. Neuveriteľná sila a neprekonateľné pohodlie – to je ideálna kombinácia pre pravých odborníkov!  K dispozícii je teda najvyššia kvalita, výkon a účinnosť na trhu, s motormi technológie EFI. Kto požaduje od svojej kosačky naozaj všetko, bude touto top sériou absolútne  nadšený. Reprezentujú ju stroje s označením Z1, Z5, Z7.

Transmatic prevodovka

Klasické mechanické ručné radenie bez zastavenia.
6 rýchlostí vpred i vzad ovládané ručným voličom + pedálom. Brzdenie a rozbeh je pomocou brzdového pedálu bez zmeny prevodového stupňa na predvolenú rýchlosť.

Hydrostat prevodovka

Forma automatu. Rýchlosť plynule nastaviteľná, ovládaná nožným pedálom. Stačí len šliapať na plyn a radenie je v správnych intervaloch s ohľadom na požadovanú rýchlosť.

Dual Hydrostat prevodovka

Hydrostat prevodovka nezávislá pre každé zadné koleso. Rýchlosť plynule nastaviteľná, ovládaná dvojitou riadiacou pákou alebo dvojitým nožným pedálom.

Elektrický pohon

Nulový
polomer otáčania

(Electronic Fuel Injection)
Elektr. vstrekovanie paliva

DO OBCHODU