Extrémne silné a efektívne

So záhradnými traktormi CUB CADET sú odteraz pre vás veľké trávniky maličkosť. Charakterizuje ich vysoký výkon, komfort a množstvo praktických vlastností, ktoré hravo ovládnete vďaka modernej technike. Vyznačujú sa špičkovým zberom trávy, možnosťou mulčovania, najvyššou možnou mierou ergonómie a nadčasovým dizajnom. Sú vybavené mnohými inovatívnymi technológiami, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky na pracovný výkon.

Jednotlivé modely sú rozdelené do produktových skupín:
FORCE SERIES s modelmi pod označením LT1, LT2, LT3. Tieto traktory sú vybavené výkonným a spoľahlivým motorom Cub Cadet s tlakovým mazaním, vyvinutým v USA.
ENDURO SERIES,
v skupine ktorej ako jediný na trhu prichádza CUB CADET s ponukou toho najvyspelejšieho v oblasti pohonných jednotiek, a to motorov s elektronickým vstrekovaním paliva EFI! V ponuke je taktiež aplikácia CUB CONNECT BLUETOOTH®, 12V multifunkčná nabíjacia zásuvka, ALL-GROUND TRACTION SYSTÉM – mechanická uzávierka diferenciálu pre zlepšenie priechodnosti v náročnom teréne, komfortné štartovanie tlačidlovým vypínačom, elektrické vyklápanie zberného koša a ďalšie technologické prvky, ktoré vám uľahčia prácu. Zoznámte sa s modelmi v tejto produktovej skupine označené XT1, XT2, XT3, kde nájdete tiež s jeden na elektrický pohon.

Tempomat

Mechanická uzávierka diferenciálu (All-Ground Traction System)

Elektrický pohon

DO OBCHODU