Budú sa vám hodiť …

I napriek všetkej motorizácii sa rovnako ako predtým aj dnes používajú osvedčené rýle, lopaty, rycie vidly… Samozrejme v stabilnom a pohodlnom vyhotovení od spoločnosti WOLF GARTEN. Či už prerývate ťažkú ílovitú pôdu, alebo prepichujete kvôli dobrému prevzdušneniu, či orezávate hrany trávnika, tu nájdete správnu vec na každé použitie.

Vytrhnutie buriny s koreňmi nie je pre váš chrbát nič len namáha, aj bolesť. Vytrhávače buriny a bodliakov zabezpečia pevné uchopenie a príjemnú pracovnú výšku, s maximálnou šetrnosťou k vášmu trávniku.

Inovatívna rukoväť MaxControl, dva rôzne pracovné uhly a vymeniteľná čepeľ ručných píl umožňujú vždy maximálnu oporu a uľahčujú prácu. Vďaka špeciálnym zubom režete vždy bez únavy a výkonne s čistou plochou rezu, čím zabránite bakteriálnej infekcii.

Malé náradie pre balkón i záhradu, pri upratovaní, kyprení prevzdušovaní v tesných priestoroch – od lopatky cez hrabličky až po pomocníka pri sadení cibuliek kvetín – tieto drobné práce zvládnete ľahko a uvoľnene.