Vaši ďalší asistenti …

Fukár lístia je tou správnou voľbou, pretože jednou z aktivít, ktorú si môžete na jeseň uľahčiť je nekonečné zhrabávanie opadaného lístia. Zahoďte hrable a buďte inovatívni. Nielenže vám prácu zjednoduší, ale aj urýchli. Pomocou neho lístie nie len sfúkate na hromadu, ale nakoniec ho ešte aj vysajete. Okrem osvedčeného elektrického variantu sa zoznámte tiež s akumulátorovým a to v dvoch modeloch. U každého z nich oceníte niektorú z užitočných funkcií, ako:
– najvyšší výkon ventilátora vo svojej triede, porovnateľný s benzínovými zariadeniami,
– vymeniteľné dýzy pre suché a vlhké lístie,
– variabilné nastavenie otáčok,
– zmenu funkcie fúkania na funkciu nasávania,
– mulčovanie,
– kolesá pre nerovný terén a ďalšie.
Ak sa rozhodnete pre kúpu niektorého z modelov vo verzii SET, obdržíte rýchlonabíjateľný, kompaktný a ľahký akumulátor: 5,0 Ah, 180 Wh, a 4,3 A nabíjačku.

Štiepkovač a drvič, nožový alebo valcový? Každý má svoje výhody. Nožový = drobno nasekaný materiál je ideálny pre kompostovanie. Pracuje na hobľovacom princípe. Nože sú rozmiestnené na rotačnom kotúči a režú materiál na jemné hobliny. Valcový = vysoký výkon, nízka hlučnosť, materiál rozdrví drviacimi valcami.  Disponujú rozsiahlymi bezpečnostnými opatreniami, vybavené sú transportným držadlom a zásobníkom na spracovaný materiálu.

FUKÁRE ELEKTRICKÉ A AKUMULÁTOROVÉ

ELEKTRICKÝ ŠTIEPKOVAČ, DRVIČ