Vykúzlite dokonale rovné plochy či rôzne tvary bez námahy

Elektrické nožnice na živé ploty radu HSE sú navrhnuté s obojstrannými diamantom brúsenými čepeľami, ktoré ponúkajú profesionálnu úpravu povrchu pre stredné až veľké živé ploty s hrubými konármi. 180° otočná hlava s 5 uzamykateľnými pracovnými polohami umožňuje prístup k rôznym uhlom a tak uľahčuje riešenie aj pri komplikovaných živých plotoch. Náradie má klznú spojku, ktorá chráni motor pred prehriatím, keď sa nôž zablokuje hrubými konármi. Motor má vyšší výkon oproti predchádzajúcim modelom. Taktiež vzdialenosť nožov bola zvýšená, aby mohli pracovať efektívnejšie.

Akumulátorové nožnice na živé ploty LYCOS 40V majú nový akumulátorový systém od spoločnosti WOLF-Garten! Prinášajú pocit harmónie s prírodou, plnú silu a ultramodernosť. LYCOS 40V funguje obzvlášť šetrne k životnému prostrediu. Je tiež príjemne tichý počas prevádzky a extrémne odolný vďaka vysoko kvalitným komponentom.
Výhody: efektívne využitie, stály výkon, dlhá životnosť, malé opotrebenie a nízka údržba, žiadne náklady na palivo, práca na záhrade je s akumulátorovým systémom LYCOS 40V oveľa zábavnejšia.
Ak sa rozhodnete pre kúpu niektorého z modelov vo verzii SET, obdržíte rýchlonabíjateľný, kompaktný a ľahký akumulátor: 2,5 Ah, 90 Wh, 60 min. nabíjania (+ 5,0 Ah, 180 Wh, 100 min. nabíjania – v čase akciovej ponuky)
a 4,3 A nabíjačku.

Nožnice so zabudovaným akumulátorom na trávu a na kry LI-ION POWER vám otvoria novú voľnosť pohybu. Sú prakticky stále použiteľné, nenáročné na údržbu a starostlivosť, úsporné, tiché a šetrné k životnému prostrediu. Stroje so zabudovaným akumulátorom sa ideálne hodia pre tých, ktorí chcú vykonávať záhradné práce bez veľkých nákladov. Na to sa optimálne hodia nožnice na trávu, aby aj pri vysokej tráve rýchlo a bez námahy ostrihali presné okraje a precízne kontúry. K obzvlášť ergonomickej manipulácii patria dva modely s vyžínacou hlavou otočnou o 180°. Takisto praktické a výkonné sú nožnice na kry, ktoré sú vďaka ergonomickej rukoväti pohodlné pre prácu.

ELEKTRICKÉ A AKULULÁTOROVÉ NOŽNICE
NA ŽIVÉ PLOTY

NOŽNICE SO ZABUDOVANÝM AKUMULÁTOROM
NA TRÁVU A NA KRY