Hravo jednoduché

je s elektrickými vyžínačmi LYCOS od WOLF GARTEN krátenie vysokej trávy v každom kúte vašej záhrady. Umožňuje to v štyroch polohách nastaviteľná rukoväť pre údržbu okrajov a ukončenia trávnikov a tiež nastaviteľné kolieska (LYCOS E/500 T)Vyžínače majú mnoho inovatívnych funkcií vrátane pracovnej hlavy, ktorá sa otáča o 90° pre orezávanie a lemovanie. Teleskopickú násadu možno prispôsobiť každej postave. Majú nízky vibračný výkon, ktorý ponúka riadenú a pohodlnú manipuláciu. Sú ľahké, ale výkonné. Manipulácia je vlastne výnimočne pohodlná. Cievku vymeníte „zaklapávacím“ systémom.

S akumulátorovými vyžínačmi LYCOS 40V od WOLF GARTEN dosiahnete čistý rez aj v rohoch a na okrajoch trávnika a v momente odstránite tiež silnejší porast s prvým akumulátorovým krovinorezom pre domácich používateľov (LYCOS 40/230 BC). Títo pomocníci majú nový akumulátorový systém a prinášajú pocit harmónie s prírodou, plnú silu a ultramodernosť. LYCOS 40V je príjemne tichý počas prevádzky a extrémne odolný vďaka vysoko kvalitným komponentom.
Výhody: efektívne využitie, stály výkon, dlhá životnosť, malé opotrebenie a nízka údržba, žiadne náklady na palivo, práca na záhrade je s batériovým systémom LYCOS 40V oveľa zábavnejšia.
Ak sa rozhodnete pre kúpu niektorého z modelov vo verzii SET, obdržíte rýchlonabíjateľný, kompaktný a ľahký akumulátor: 2,5 Ah, 90 Wh, a 4,3 A nabíjačku.